با ما آشنا شوید ...

ما که هستیم و ماموریت ما چیست؟

مدرسه آسترولوژی ونوس، یک مدرسه غیرانتفاعی برای آموزش نجوم در سطح حرفه‌ای است. ما خود را موظف به ارائه بالاترین سطح آموزشی در یک سیستم نظام‌مند و مقید می‌دانیم.

 

چشم انداز ما

از آنجا که ما اولین مدرسه آموزش آسترولوژی در ایران هستیم، مسوولیت سنگینی را روی شانه‌های‌مان حس میکنیم.‌ هدف کنونی ما معرفی و آموزش این دانش مقدس به شیوه حرفه‌ای و ارائه دوره ها با کیفیت استاندارد آموزشی بالاست و برنامه ما برای آینده، تاسیس یک مدرسه فیزیکی است با استانداردهای دانشگاهی است چرا که به تقدس این دانش، ایمان داریم.

 

ما در کنار دوره‌هایمان از مفاهیم فلسفی و هرمتیک نیز برای درک‌ عمیق‌تر مفاهیم بهره می‌بریم تا فلسفه‌های کهن را با رویکردهای جدید امیخته کرده و نقشی نو، بیافرینیم.
چشم انداز ما در آینده‌ای نه چندان دور، آمیختگی نجوم ایرانی و غربی و تولد مفهومی جدید از دل این دو است.

یک تیم متعهد با رهبری خلاق

نمونه یک زن خلاق که برای احیای ارزش‌های زنانه تلاش بسیاری میکند. مریم ناظمی، کارشناسی ارشد بازرگانی و مدیریت پروژه از دانشگاه آزاد اسلامی، فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه‌ پیام نور است که یکسال و اندی را در دانشگاه آلتو فنلاند به تحصیل در رشته هنر پرداخته. از سال ۱۳۸۹ تاروت را در قالب نجوم و فلسفه دنبال و در سال ۱۳۹۸ (۲۰۱۸ میلادی) در شاخه آسترولوژی وارد شد.

در سال ۲۰۱۹ آموزش حرفه ای را در مدرسه آسترولوژی سیدنی استرالیا آغاز کرد و در سال ۲۰۲۱ همزمان با ترجمه قانونی کتاب لیلیت، حافظان شعله و دریافت اجازه‌نامه از ناشر اثر، یعنی مدرسه آسترولوژی جفری ولف گرین، تحصیل را در این مدرسه نیز آغاز کرد. از انجا که این رشته در ایران کاملا جدید و تازه است او امیدوار است بتواند انجمن نجوم غربی را در ایران پایه‌گذاری کرده و ایران را به اتحادیه ستاره‌شناسان حرفه ای، متصل نماید.‌

در حال حاضر او متمرکز بر روی فارغ التحصیلی از مدرسه جفری ولف گرین است. همچنین یک مرکز خدمات مشاوره توسعه تجارت را از سال ۲۰۱۶ دنبال راه‌اندازی کرده که اینک این مرکز خدمات مشاوره کاملتری را با تکیه بر ستاره‌شناسی ارایه میدهد.

گالری نقاشی پاییزان نیز، یکی دیگر از فعالیت‌های اوست که از سال ۲۰۰۹ همراستا با تیم طراحی داخلی پاییزان، فعالیت میکند.

اعضای هیات مدیره

برای شروع چنین کاری بزرگ و عظیم، پشتوانه‌ معنوی قدرتمندی لازم است. همانندجان و نیروی اولیه.

با قدردانی تمام از جناب اقای دکتر فرهودی که ما را همیشه به “توانستن ” و “لایق” بودن تشویق کرده و الهام‌بخش ما بوده‌اند.

همچنین
این مدرسه بدون حمایت های مهندس خزایی به روند رو به رشد خود نمیرسید.

اعضای فعلی هیات مدیره:

رییس مدرسه ونوس.. مریم ناظمی
نائب رییس.. محمد خزایی
دبیر حقوقی.. علی صالح آبادی

دبیر اجرایی.. میترا ملاحی

دبیر بازاریابی.. امین زادهوش

روابط عمومی: آیدا فرد

برنامه نویسی و دپارتمان فنی
علی سلیمانی
اتیل سلیمانی

محمود حسینی