با برنامه شروع کنید

تا آسترولوژی را حرفه ای بیاموزید

سلام..
و به مدرسه آسترولوژی ونوس خوش آمدید

این مدرسه برای افرادی که به دنبال “معنا” و “حقیقت” زندگی هستند طراحی شده است یعنی در مورد یافتن آن کسی که شما “واقعا” هستید. ورای آنچه فکر میکنید و یا به شما آموخته‌اند.. ورای داستان‌تان در مورد اینکه چه کسی هستید یا چه توانایی‌هایی دارید.. ورای همه مفاهیم و تصوراتتان. این مدرسه، در مورد کشف راه‌هایی است که به شما تعمق و درک بیشتر از خود و ایجاد معنای بیشتر در زندگی را بدهد. شما با دانستن زبان نمادین کیهانی خواهید فهمید که بجای اینکه قربانی انرژیهای قدرتمند شوید توان آن را دارید که از این انرژیها برای رشد و اعتلای شخصی خود استفاده کنید. بنابراین اگر احساس میکنید که برای تجربه تغییر بنیادین در زندگی ‌اتان آماده هستید..

اگر دوست دارید بدانید چه درسهایی را برای یادگیری در طول این زندگی را انتخاب کرده اید و برای اینکه بتوانید قدرتهای خفته روح خود را کشف و تجربه کنید ما خوشحال می‌شویم شما را در کلاسهای خود ببینیم.

چه چیزی ما را متفاوت می کند..

دانش مقدس.. مسیر راز آموزی

ساختار آموزشی مدرسه آسترولوژی ونوس، تقدس این دانش را ارج می‌نهد. این سفری است که شما راز معنایی وجود خود را در این هستی مقدس دوباره معنا خواهید کرد.

در همین راستا ما ریشه‌های این دانش مقدس را در متون عرفانی و باستانی جستجو خواهیم کرد. از حضرت سهروردی تا افلاطون.. از بندهش تا حماسه ایلیاد و اودیسه.. از اصول هرمتیک تا کهن‌الگوهای یونگ.

این آغاز سفر قهرمان شماست و ما در این سفر همراه شما هستیم تا حقایق پنهان در زیر کلمات و نمادها و اسطوره‌ها را بازگو کنیم.‌

یک مدرس باطنی

اولین مربی با مدرک آکادمیک معتبر در ایران

مربی کنونی ما، سرکار خانم مریم ناظمی است که اولین دانش‌آموخته آسترولوژی دارای مدرک از مدرسه سیدنی استرالیا و دانش آموز مدرسه استرولوژی جفری ولف گرین-بنیانگذار آسترولوژی تکاملی می باشد. اولین کتاب به زبان فارسی در دنیای ستاره شناسی تکاملی به نام لیلیت..‌حافظان شعله و پلوتو – جلد اول توسط ایشان به فارسی برگردان شده که کتاب مذکور را میتوانید از سایت مبدا یعنی مدرسه آسترولوژی تکاملی گرین تهیه نمایید.

او نه فقط در شاخه آسترولوژی، بلکه در علوم باطنی دیگری نظیر تاروت نیز متبحر بوده و معتقد به اصول فلسفه و هرمتیکا در یادگیری این دانش است.. آموختن اصول هنر در التا فنلاند او را به درک عمیق تری از نمادها و اسطوره ها رسانیده است بنابراین شما در کلاسهای او چیزی فراتر از دانش ستاره‌شناسی را می آموزید.

هر زمان.. هر مکان

از هر جای دنیا مکان اتصال دارید

این اولین مدرسه ستاره‌شناسی است که ارائه‌دهنده کلاسهای انلاین منطبق بر اصول و شیوه های اصولی است. شیوه و سرفصلهای آموزش آنلاین ما برگرفته از برترین مدارس آسترولوژی دنیاست. شما با داشتن یک ایمیل کاربری خواهید توانست از هر جای دنیا، درسهای ما را دریافت و در کلاسهای ما شرکت کنید. پنل آموزشی شما در مدرسه آسترولوژی ونوس همانند یک دانشگاه مجازی طراحی شده است. امکاناتی نظیر دریافت درسها بطور هفتگی در راس زمان مقرر. دریافت درسها در پنل شما همیشگی است و هر زمان نیاز به مرور درسها داشتید آنها در دسترس شما هستند. وبینارهای آنلاین شما را در مواجهه حضوری با مدرس و پرسش و پاسخ مستقیم و شرکت در بحث ها می گذارد که به نوبه خود میتواند تاثیر فراوانی در درک درسها داشته باشد

بهترین ها در کنار ما خواهند ماند..

دورنمای رشد

با تاسیس اولین انجمن آزاد آسترولوژی تکاملی ایران، بهترین ها در این انجمن و همچنین در گروه برندسازی سازمانی ما قرار خواهند گرفت. برندسازی سازمانی شیوه ای نوین در به کارگیری و استخدام افراد برای سازمان ها و شرکت ها با توجه به چارت تولد آنهاست که توسط سرکار خانم ناظمی در ایران آغاز گشته و روبه رشد است.

بنابراین بهترین ها همیشه بخشی از تیم ما خواهند بود و از پشتیبانی و حمایت ما در حوزه های مختلف برخوردار خواهند شد.

زمان شروع کلاسها

فقط در محور انقلاب ها

شروع دوره آموزشی آنلاین و ترم اول این دانش مقدس در مدرسه ما تنها در انرژیهای انقلاب تابستانی و زمستانی است. به عبارت دیگر شروع ثبت نام دوره های جدید تنها در تیرماه و دی‌ماه خواهد بود و از انجا که شروع از پایه و ترم اول برای خردجویان ما الزامی است پس از آن ادامه ترم ها به‌طور پیوسته ادامه پیدا خواهند کرد.

ما به آموخته های گذشته شما احترام می‌گذاریم اما ایمان داریم آنچه در ترم اول ما خواهید آموخت به هیچ آموزشی شبیه نیست و گذراندن ترم اول در مدرسه ما الزامی است. بنابراین اگر قصد دارید آموزش‌ آسترولوژی را در مدرسه ما دنبال کنید به یاد داشته باشید شروع دوره ها تنها ۲ بار در سال است. تیرماه با جشن تیرگان و دیماه با جشن تولد دیگان

اما سرفصل درسی ما چگونه است..

سرفصل دوره های ما آمیزه ای از سرفصل های برترین آکادمی های آموزش آسترولوژی نظیر سیدنی، کپلر و اوپا است. سرفصلهای مدرسه اختصاصی بوده و محتوای ما با تمام محتوای آموزشی انها فرق داشته و با اطمینان بیان می کنیم که از آنها برتر است.

طول دوره آموزشی ما 5 ترم است که برای اطلاع دقیق از سرفصل های درسی و آموزشهای تکمیلی لطفا کاتالوگ دوره را مطالعه بفرمایید.

Venus Astrology School

کاتالوگ کامل دوره ها را از اینجا دانلود کنید