قبل از شرکت در کلاس چه مقدار باید با مفاهیم آشنایی داشته باشم؟

دوره های ما از ابتدا و پایه مفاهیم را پوشش می دهند بنابراین اگر در این زمینه هیچ آشنایی قبلی ندارید، نگران نباشید. ما قدم به قدم در درک عمیق مفاهیم کنار شما هستیم.

آیا گواهینامه شما معتبر است؟

مدرسه ما هنوز توسط یکی از مراکز بین المللی نجوم تایید نشده است. اعتبار بخشی این مدرسه توسط موسس این مدرسه تامین میگردد که دانش آموخته مدرسه سیدنی استرالیا و دانش آموز مدرسه تکاملی جفری ولف گرین است که خود میتواند اعتبار زیادی را به مدرسه ببخشد. البته رویکرد مدرسه مبتنی بر دریافت استاندارهای مدارس تراز اول آموزش استرولوژی است که امیدواریم این مهم محقق گردد. 

چه امتیازات خاصی دارید؟

اولین امتیازی که ما را از تمام مدارس و کالج های آسترولوژی دیگر متمایز می کند میزان تکالیف و سطح ارائه آموزشی است که خردجو دریافت می کند. سرفصل های ما آمیخته ای از تمام سرفصلهای مدارس معتبر جهانی است. ما در دوره هایمان حوزه بیشتری از مفاهیم را پوشش می دهیم. علاوه بر آن در مدرسه ما، در کنار آموختن نجوم، رویکردهای دیگری چون مباحث عرفانی، اصول هرمتیکا، مبانی روانشناسی و اسطوره ای مورد بحث و گفتگو قرار می گیرند.

بنابراین شما در مدرسه ما، چیزی فراتر از نجوم را خواهید آموخت. 

آیا میتوانم نمودار تولد خود را در کلاس بخوانم؟

با موافقت خود خردجو، از نمودار تولد بعنوان بخشی از تکلیف استفاده می شود. ما بخاطر رعایت حفظ حریم شخصی و انرژیکی خردجویان از نمودارهای آنان استفاده نمی کنیم مگر با رضایت خودشان. 

چه کسانی می توانند در دوره های شما شرکت کنند؟

شرکت در دوره های ما منحصر به افراد یا طبقه یا گروه خاصی نیست. شما با داشتن هر مذهب یا عقیده یا سبک زندگی می توانید در کلاسهای ما شرکت کنید. 

نیاز به داشتن ایمیل و آشنایی طرز کار با آن برای ما الزامی است. 

شما باید بتوانید تکالیف خود را بصورت ویس mp3 ضبط کرده و در گروه تلگرامی برای ما ارسال کنید. 

همچنین بخشی از تکالیف باید بصورت فایل ورد ارسال شود بنابراین باید با نرم افزار آفیس آشنایی داشته باشید. 

 

وبینارهای ما در نرم افزار زوم برگزار میشوند و آموزش آن بشما داده خواهد شد اما باید به یک وی پی ان دسترسی داشته باشید. 

 از همه مهمتر داشتن پشتکار و اعتماد به روال آموزشی ما چیزی است که شما در درجه اول به آن نیاز دارید. 

برای جلسات آنلاین به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

با داشتن کامپیوتر و یا لپتاپ شما تسلط بیشتری روی دوره خواهید داشت اما خردجویانی نیز داریم که با داشتن یک دستگاه تلفن همراه و داشتن شوقی وصف ناپذیر در زمره بهترین های ما قرار گرفته اند. 

دوره های آنلاین شما چگونه برگزار می شود؟

هر هفته یک وبینار آموزشی و پرسش و پاسخ در پلتفرم زوم برگزار میشود. 

شما بطور هفتگی درسها را در پنل آموزشی خود دریافت خواهید کرد و راس برنامه درسی اعلام شده، درسها در دسترس قرار خواهند گرفت. 

دسترسی درسها هفته به هفته خواهد بود.. این خردجو را در سرعت تنظیم شده و مناسب قرار میدهد. 

پس از باز شدن درسها و مطالعه آنها، دو روز بعد وبینار آموزشی اجرا میشود و پس از آن تکالیف در گروه حل تمرین بارگذاری می شوند. 

ما در سال، چهار بار شروع دوره ترم یک را خواهیم داشت. 

هر دوره 13  هفته است . 

چه زمانی خواهم توانست یک چارت تولد را بطور کامل تحلیل کنم؟

شما در پایان 3 ترم اول ( هر ترم 13 هفته) خواهید توانست یک نمودار تولد را بطور کامل تحلیل کنید. 

در 3 ترم بعدی مباحث ترنزیت ها و .. مورد بحث قرار خواهند گرفت که در بخش دوره ها می توانید سرفصل ها را مشاهده کنید. 

بازپرداخت

در این مورد هم توضیحات کاملی در بخش قوانین و مقررات داده شده است. شرایط بازپرداخت فقط در 2 هفته اول برقرار است و پس از آن با انصراف یا عدم شرکت خردجو، بازپرداختی صورت نخواهد گرفت با این حال اگر بیش از سه چهارم کلاسها را شرکت نکرده باشید می توانید درخواست دهید تا هزینه شما به دوره بعد منتقل گردد. این با تایید و صلاحدید هیئت علمی مدرسه امکان‌پذیر است. از آنجا که زمان ورود شما به پنل درس تان ثبت میشود اگر درسهای در دسترس قرار گرفته شده را مطالعه کرده باشید امکان انتقال هزینه به ترم بعد وجود ندارد.