وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
2/800/000 تومان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به مدرسه آسترولوژی ونوس خوش اومدید – سطح یک آنلاین – دوره پاییز

سلام! از دیدن شما در اینجا بسیار خوشحالیم.‌ 

 

مسلما حضور شما در اینجا اتفاقی نیست.‌ این آغاز راهی باشکوه است که شما، خودتان، آن را برگزیده‌اید. شما اینجایید تا ابتدا راجع به خود بدانید.. بدانید چه بذری در شما در انتظار شکوفا شدن بوده که اکنون اینجایید و رسالت شما در این زندگی، چیست. بنابراین، خودتان را برای یک سفر باطنی آغاز کنید.

برنامه‌های درسی ما برای شما همانند یک نور راهنما خواهد بود.. همانطور که رشد میکنید شما هم تبدیل به یک نور راهنما خواهید گشت و به این ترتیب جهانی اگاه را در کنار هم خواهیم آفرید.
ما قدم‌ به قدم بشما خواهیم آموخت که همترازی با انرژیهای کیهانی چگونه بشما قدرت و الهام خواهد بخشید و زندگی شما چگونه کیمیاوی خواهد گشت. بنابراین با ذهنی باز با ما همراه شوید..

 

شروع این دوره همزمان با انرژیهایی است که شما را به درون فرا میخوانند. یک فنجان چای در دست بگیرید و لذت ببرید. قول می دهیم این به یاد ماندنی ترین پاییز زندگی اتان باشد. 

منتظر ملاقات شما در کلاسها هستیم.

 

لینک اتاق وبینارها

لینک اتاق وبینارها در هر جلسه برای شما ایمیل می شود. برای ورود نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارید. 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap]

لیست وبینارهای دوره

 

وبینار های دوره در زیر لیست شده است. برای اضافه کردن رویداد و اطلاع رسانی با کلیک روی هر دکمه ایونت مربوط به تقویم گوگل شما اضافه خواهد شد. بعد از کلیک روی دکمه در تب باز شده در گوگل کلندرتان کافیست فقط دکمه Save را بزنید.

[cz_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][cz_gap height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap height=”100px”][/vc_column][/vc_row]